mystic falls
## // 14 races // free main characters // ACADEMY III
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.

WELCOME!

Какво ще намерите тук:

* Нови приятели * Забавление * Разнообразие от еднотипните Роул Плей сюжети
Вход

Забравих си паролата!

welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Latest topics
» Смяна на лика.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 3:02 pm by Michael.

» Смяна на името.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 3:02 pm by Michael.

» Всичко останало.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 3:01 pm by Michael.

» Другарче за GIF.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 3:01 pm by Michael.

» Другарче за РП.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 2:58 pm by Michael.

» Бланка за попълване.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 2:55 pm by Michael.

» Въпроси.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 2:52 pm by Elle Monroe.

» Критики.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 2:51 pm by Elle Monroe.

» Предложения.
Gwen Avery Bell Icon_minitime1Вто Окт 21, 2014 2:50 pm by Elle Monroe.

ВСИЧКО ЗА ЛЪЖЦИТЕ НА ФОРУМА:
» СЪВЕТИ ОТ КЛЮКАРЧЕТО.; НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ДА ПОПИТАТЕ!
» BURN BOOK.; Тук ще можете да излеете душата си относно всеки един персонаж от форума. Всеки потребител, за когото има какво да се каже, ще има темичка. Ще можете да споделяте техните излагащи тайни от миналото, както и снимки, слухове, непотвърдени клюки и всякакви други материали на лично съобщение независимо за кого се отнасят. Приятно злобеене!
» СТЕНАТА НА СТРАХЛИВЦИТЕ.; by Challenger.
» НОВИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА.; by Challenger.
» КОМЕНТАРИ; ЗА "ЛЮБЕЗНИЯ" -Д
» КОМЕНТАРИ; ЗА СМАХНАТОТО БАБЧЕ.
» CONFESSIONS; ABOUT THE USERS.
БЪРЗИ ЛИНКОВЕ
КЪМ ВСИЧКО ПО-ВАЖНО.
Тук ще намерите линкове към всичко по-важно във форума, като си спестявате време да се лутате из разделите.
Статистика
Имаме 14 регистрирани потребители
Най-новият потребител е .unknown

Нашите потребители са написали 140 мнения in 114 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Сря Май 12, 2021 5:56 am
Michael.
age/admin/vampire

Gwen Avery Bell

Предишната тема Следващата тема Go down

Gwen Avery Bell Empty Gwen Avery Bell

Писане by Gwen Avery Bell Вто Апр 02, 2013 9:22 pm

Име
Гуен Авери Бел
Години
24
Работа
Агент на ФБР
Характер
Характер *смее се*, сякаш бих могла да опиша това сама. Добре, щом толкова настоявате. Спокойна съм. Предполагам. Ако не ме изкарат извън нерви. Което се случва много често благодарение на прекрасната каша в която се забърках. Но за характера... Причислявам се към самотните работохолици. И дори не го имам за нещо лошо. Някой биха казали, че нямам живот. Но това не бе вярно. Работата ми бе животът ми. Липсата на приятели очевидно бе показателна. Не се разбирам с хора особенно добре. Какво друго? Педантична съм до безбожие. Жилището ми е като музей. Мисля, че това ви е напълно достатъчно.
История
Историята ми? Това е много дълго. Освен ако имате време. Родена съм на 13 февруари 1989 г. в малко градче не далеч от Лондон. Майка ми беше сладкарка, баща ми - обикновен полицай в районното управиление. Тортите на мама бяха нещото което ми помагаше да се събуждам всяка сутрин. Е, не всяка...
* -Гуен, ставай! Направила съм ти торта от гофрети! Нали ми поръча снощи... - чух заглушено гласа на майка ми да се чува от долния етаж. Зарових глава във възглавницата с никакви намерения да слизам скоро. Бащата вече сигурно беше на работа, тя и мама скоро щеше да излиза. Гофретите щяха да са само за мен. Всички. Йей.
В следващия момент чух писъка на майка ми и тупуркане на долния етаж. Кръвта течаща през вените ми се смрази и ме обля топла вълна от главата до петите. Изправих се леко и се ослушах. Тупуркането бе спряло. Изведнъж се чу гръм като от пистолет и повече нищо. Мозъка ми заработи като компютър въпреки паниката. Знаех, че нещо лошо става долу. Нещо много, много лошо. Но имах план. Вратата на спалнята на родителите ми беше точно до моята врата. Можех да вляза много тихо и да взема на пистолета на баща си, да го заредя, и да тръгна надолу. Нищо с което едно 14-годишно момиченце да не се справи.
Gwen Avery Bell Tumblr_inline_mjih14NsQA1qz4rgp
Внимателно изкарах пистолета от резервния кобург и го заредих както планирано. Хванах го здраво с две ръце и тръгнах бавно надолу. Надникнах леко преди да се покажа от стълбите долу за да огледам ситуацията. В следващия момент видях майка си лежаща на земята с локва кръв около нея и мъж облечен в анцунг с маска на главата с гръб който претърсваше едно от шкафчетата в кухнята. Замалко да изтърва пистолета от шок. Изкрещях след което всичко стана много бързо. Чу се оглушителен истрел и крадеца бе на земята. Бях го уцелила, но това нямаше никакво значение сега. Втурнах се към мъртвата ми майка плачейки*

Така де... Останах сираче. В пълния смисъл. Баща ми се пропи след смъртта на майка ми и умря от заболяване на черния дроб когато бях на 18. На абитуриентския ми бал бях при него в болницата гледайки го как чезне напълно. Мъката го погуби. Погуби и мен. Бях нов човек тръгвайки си от погребението на баща ми. Гуен която бе дотогава я нямаше. Новата Гуен се премести в Щатите с мечтата да стане полицай, но надмогна очаванията си. И така ѝ направих. С течение на обстоятелствата се оказах агент, от тайните, с гадните и трудни мисии. Мисля, че нямам какво друго да разкажа.
Лика, който използвате + снимка
Jennifer Lawrence
Gwen Avery Bell Joey
Gwen Avery Bell
Gwen Avery Bell

Брой мнения : 3
Join date : 02.04.2013

Върнете се в началото Go down

Gwen Avery Bell Empty Re: Gwen Avery Bell

Писане by Elle Monroe. Вто Апр 02, 2013 9:39 pm

Одобрена си,добре дошла! Smile
Elle Monroe.
Elle Monroe.

Брой мнения : 47
Join date : 26.03.2013

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите